Sera Gazı Akreditasyonu

QSI Belgelendirme Muayene ve Test Hizmetleri Ltd. Şti. 09/05/2018 tarihinde AB-0001-DK akreditasyon numarası ile Türkiye’nin ilk ve en geniş kapsamlı SERA GAZI EMİSYONU DOĞRULAYICI KURULUŞU AKREDİTASYONU’nu aldı.

1/1/2019 tarihinden itibaren akredite olmayan kuruluşlar sera gazı doğrulama faaliyetlerini yürütemeyeceğinden, QSI müşterilerine önümüzdeki yıllarda da bu hizmeti verebilmek yükümlülüğünü yerine getirmiş oldu.

Bu akreditasyon ile QSI tarafından sera gazı mevzuatı kapsamında verilen Sera Gazı Doğrulama Raporlarının ulusal ve uluslararası güvenilirliği ve geçerliliği desteklemiş olmaktadır. Arzu eden müşterilerimiz QSI tarafından verilen Sera Gazı Doğrulama Beyanlarını yurt içi ve yurt dışı platformlarda da gururla teşhir edebilecektir.

İki yıldan uzun süredir kesintisiz ve yorucu bir çalışma temposu sonucunda müşterilerimizin ve çalışanlarımızın büyük özveri ve gayretleri ile bugüne geldik. Hepimizin ortak başarısı olan bu akreditasyon için tüm müşterilerimiz ve çalışanlarımıza teşekkürlerimizi sunmak isteriz.

Ülkemizde Sera Gazı İzleme, Raporlama ve Doğrulama sürecinin kurulması için gösterdikleri emek için Çevre ve Şehircilik Bakanlığımız ve Türk Akreditasyon Kurumumuza da saygılarımızı ve teşekkürlerimizi sunmayı borç biliriz.

Prestijli QSI ailesinin bir parçası olmak isteyen tüm kuruluşlarımızı bizimle iletişime geçmeye davet ediyoruz.

Saygılarımızla,

QSI Belgelendirme Muayene ve Test Hizmetleri Ltd. Şti. adına

OKAY KAYHANLI
GENEL MÜDÜR