Biz Kimiz?

QSI Belgelendirme, tarafsız ve bağımsız üçüncü taraf belgelendirme, doğrulama ve muayene hizmeti veren bir kuruluştur. QSI küçük, orta ve büyük ölçekli bir çok özel ve kamu kuruluşuna sistem belgelendirme, sera gazı doğrulama ve periyodik muayene hizmeti sağlamaktadır.

QSI Belgelendirme Türkiye Cumhuriyeti ve Kuzey Kıbrıs Türkiye Cumhuriyetinde faal olarak hizmetlerini gerçekleştirmekle birlikte mevcut akreditasyonları ile tüm dünyada hizmet verebilecek altyapıya sahiptir.

Uluslararası akreditasyon kuralları çerçevesinde hizmetlerini gerçekleştiren QSI Belgelendirmeden alacağınız hizmetler prestijiniz olacaktır.

TARİHÇEMİZ

VİZYONUMUZ

Konusunda uzman, dürüst, ahlaklı, ilkeli ve şirketine gönülden bağlı çalışanlarımız ile bilişim teknolojisini en üst düzeyde kullanarak müşterilerimiz için güvenilir, bağımsız, tarafsız ve güvenilir doğrulama, belgelendirme ve muayene hizmeti sunarız...

MİSYONUMUZ

Katma değer yaratan denetim, doğrulama ve muayeneler gerçekleştirerek müşterilerimizin proseslerine katkı sağlamak ve sektöre olan güveni artırmaktır...