Kalite Politikamız

Konusunda uzman, profesyonel kadromuz ve hizmetlerimizle müşterilerimize birinci sınıf Belgelendirme ve Sera Gazı Doğrulama Hizmetleri sağlamak için kendimizi adadık.

Amacımız; hizmetlerimizi müşterilerimiz ile yaptığımız sözleşmelere uygun, Türk Akreditasyon Kurumu (TÜRKAK), TS EN ISO/IEC 17021-1:2015, TS EN ISO 14065:2013, ISO/IEC 27006, ISO 50003 ve TS EN ISO/IEC 17065:2013 şartları doğrultusunda tarafsız, bağımsız ve adil şekilde sağlamaktır.

Bu amaca ulaşmak için tarafsızlığı ve objektifliği esas alarak bir yönetim sistemi tasarladık, çıkar çatışmalarını ve olası riskleri belirledik, bu yönetim sistemini düzenli şekilde geliştirerek uygulamaktayız. Ayrıca bu amaca ulaşmak için ölçülebilir hedefler koyup düzenli yönetim gözden geçirmelerimizle bu hedeflere varılıp varılmadığını inceliyoruz. Şirket dokümantasyonumuz şirketin bütün seviyelerinde kabul edilmesi, anlaşılması ve uygulanmasını sağladık.

Sistemimizin etkinliği düzenli iç denetim ve gözden geçirmeler ile sürekli gözlemlemekteyiz.

Belirlemiş olduğumuz standartlarda hizmet kalitemizi sağlamak adına şirket içi ve dışı faaliyetlerimiz sürekli izlenmekte, müşteri geri bildirimleri değerlendirilmektedir. Bu faaliyetlerimiz sayesinde müşterilerimize daha fazla artı değer katmak adına hizmetlerimizi geliştirmekteyiz.

Bütün QSI çalışanları bu politikaya, şirket prosedürlerine uymakla yükümlüdür.

Okay KAYHANLI
Genel Müdür
10.02.2020 / rev.05